You are currently viewing 9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego

Salut ! Tworzę ten wpis po to, żeby zebrać w jednym miejscu opinie moich Kursantów i to co mówią o naszych lekcjach języka francuskiego. Może zastanawiasz się czy skorzystać z moich materiałów dla Twojego francuskiego, jakim jest na przykład kurs Francuski Start? Pozwól, że oddam głos moim Uczniom:

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 1

Adam mieszka we Francji. Nasze lekcje francuskiego wypełniały jego pytania o to co wokół siebie słyszał i o to jak to włączyć w swój codzienny język. Wyprowadzaliśmy zasady z tego z czym na co dzień się mierzył. Sama bardzo dużo nauczyłam się podczas tych naszych spotkań.

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 2

Uczyłyśmy się języka francuskiego od podstaw, przechodząc przez wszystkie niezbędne etapy – wymowę, podstawowe zwroty, najważniejsze zasady gramatyki, tak by jak najszybciej była w stanie konstruować własne wypowiedzi. Kasia jest lektorką włoskiego, taka opinia od koleżanki po fachu jest dla mnie bezcenna 🙂

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 3

Spotkania z Emilią były dla mnie niesamowitą przyjemnością, bo praca z kimś zmotywowanym i pełnym energii to najlepsze, co może przytrafić się nauczycielowi. Emilia chciała się rozgadać by bez kłopotu porozumiewać się w pracy i ze swoim francuskojęzycznym partnerem. To ogromna odpowiedzialność i cieszę się, że według Emilii ją udźwignęłam 🙂

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 4

Z Justyną zaczęłam pracować w 2021 roku i nasze spotkania to mocny punkt mojego tygodnia. Justyna mieszka we francuskojęzycznej Kanadzie, na lekcjach języka francuskiego przyglądamy się zatem temu co słyszy dookoła siebie, ale także dzięki bardzo zróżnicowanym tematom uczymy się mówić o tym co ją interesuje, ciekawi, porusza, martwi i cieszy. Taka opinia to dla mnie niesamowita rekomendacja, wzruszam się za każdym razem kiedy czytam te słowa :’)

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 5

Diana była jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie się ze mną kiedykolwiek uczyły. Odrabiane zadania, dodatkowe fiszki, każda moja propozycja nauki języka francuskiego spotykała się z wielkim entuzjazmem, dzięki czemu na efekty nie trzeba było długo czekać. Mam nadzieję, że kontynuujesz naukę francuskiego!

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 6

Mogę tylko powiedzieć, że z Ewą współpracuję od samego początku mojej działalności online i zawsze cieszy mnie jej decyzja o kontynuowaniu zajęć. To największy komplement jaki można dostać jako lektor!

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 7

Najlepiej na świecie jest, jeśli na swojego nauczyciela wybiera Cię osoba zajarana Francją i chęcią opanowania języka na tyle, żeby się dogadać ze znajomymi. Dodajmy do tego uśmiech, własną pracę pomiędzy zajęciami i coś, co tygrysy lubią najbardziej – pytania zbierane z lekcji na lekcję. Nic lepiej nie świadczy o zaangażowaniu, a u Klaudii jest to wszystko. Cieszę się, że możemy razem pracować 🙂

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 8

Jeszcze nie spotkałam tak pracowitej i zdeterminowanej osoby. Ola chce wyjechać na stałe do Francji, każdy dzień wykorzystuje na 10000%, ma plan działania, codziennie coś ogląda, czegoś słucha i robi zadania. Każda nasza lekcja zaczyna się od pytań, które Ola zapisuje sobie w trakcie swojej nauki. Praca z Olą ogromnie mnie rozwija bo dzięki jej pytaniom widzę które miejsca francuskiej gramatyki czy francuskiej wymowy są dla uczniów najtrudniejsze i mogę dopasować moje metody pracy do potrzeb Oli. Coś wspaniałego!

9 opinii moich Kursantów o lekcjach języka francuskiego 9

Agnieszka odezwała się do mnie zaraz po tym jak wrzuciłam w Internet ogłoszenie, że uczę języka francuskiego. Nadal spotykamy się w czwartkowe poranki 🙂 w związku ze swoją pracą Agnieszka często podróżuje po krajach francuskojęzycznych i podczas tych wojaży z radością korzysta z języka. Napisała coś, o czym często moi Uczniowie wspominają na początku naszej współpracy – często doświadczenia nauki języka są rozczarowujące. Dokładam wszelkich starań, by te za które odpowiadam ja były źródłem tylko i wyłącznie radości i satysfakcji i cieszę się, kiedy moi Uczniowie po to do mnie wracają 🙂

Francuski Start
Kliknij w baner żeby dowiedzieć się więcej

Uczyliśmy się razem? Miał_ś okazję korzystać z moich materiałów do nauki języka francuskiego? Lubisz to co publikuję na moim instagramie? Słuchasz mojego podcastu? Napisz do mnie albo wrzuć komentarz pod tym postem. Pomożesz w ten sposób komuś przekonać się o jakości moich materiałów. Francuski to pół mojego życia 🙂 dziękuję, że mogę się tym z Tobą dzielić!

Marta ❤️

Dodaj komentarz